info@ecoraw.eu +420 734 768 502

ECORAW® | dodavatel stavebních technologií

Společnost ECORAW® vznikla v roce 2009 a zabývá se vývojem, výrobou a realizací stavebních technologií. V oblasti zateplovacích systémů, podlahového vytápění a kotvení fasád působíme více jak 10 let. Našimi technologiemi byly realizovány stovky objektů a statisíce m2 zateplovacích a podlahových systémů. Našimi partnery jsou největší výrobci a dodavatelé stavebních technologií v Evropě. Spolupracujeme s renomovanými stavebními firmami, projekčními kancelářemi a architekty. Jsme dodavateli kotvicí techniky pro revitalizace zateplovacích systémů, sanace, zdvojování a kotvení fasád s vysokým zatížením. Zajišťujeme diagnostiku zateplovacích systémů ETICS, včetně návrhu upevnění a statického posouzení izolačních skladeb.

Naše technologie

01

Spiral Anksys®

Injektované kotvicí systémy Spiral Anksys® jsou určeny k profesionálnímu upevnění zateplovacích systémů, izolací s obklady a sanace stávajících ETICS.

02

Heatsys®

Technologie pro instalaci podlahových, stropních a stěnových systémů vodního vytápění a chlazení.

03

Climasys®

Profesionální zateplovací systémy nové generace s injektovaným kotvením pro vysokou životnost a odolnost

04

Sanasys®

Systémy vyvinuty pro opravy a sanace stávajících zateplovacích systémů ETICS, včetně možnosti jejich zdvojení a prodloužení životnosti.

05

InjcetConfig®

Konfigurátor upevnění zateplovacích systémů navržen naší společnosti pro předběžný návrh ukotvení izolačních materiálů na široké spektrum stavebních konstrukcí.

06

InjectCalc®

Interní software pro potřeby statiků a projektantů pro návrh a výpočet nosné způsobilosti injektované kotvicí techniky v rámci zateplovacích systémů.